Grafice de circulație a Zarząd Transportu Metropolitalnego
Strzemieszyce KościółDąbrowa GórniczaDąbrowa Górnicza, com. M. Dąbrowa Górnicza, dist. m. Dąbrowa Górnicza984Mydlice Pętla
Program
Lu, Ma, Mi, Jo, Vi
4
530
6
719
8
9
10
11
12
1327
14
1509
16
1700
18
19
20
2119
22
2322 ?Ultima stație : Reden Aleja Majakowskiego
0
1
2
3